Одяг у стилі Casual

Стиль

Casual

Речі в стилі кежуал в чоловічому гардеробі дають своєму власнику можливість самовираження і зручність. Загальна суть цього напрямку полягає в трьох словах: демократичність, комфорт, практичність. Тут вдало поєднуються, на перший погляд, несумісні елементи. А в підсумку виходять цікаві образи на кожен день, які відображають натуру людини, формують впевнений і гармонійний імідж

 

Якщо Ви звикли вибирати тільки преміальні матеріали і предмети одягу, що відповідні останнім колекціям відомих брендів, майстри Rose Тailor готові створити для Вас неповторний образ в форматі casual chic. Саме у нас Ви можете замовити чоловічий костюм, а також інші предмети гардероба: піджак, брюки, сорочки, пальто, куртку.

Зручний і практичний одяг

Casual – нова ступінь свободи для тих, хто її цінує

Чому так важливо довіряти пошив на замовлення чоловічого одягу в стилі кежуал тільки висококласним професіоналам? Вибираючи цей формат, Ви повинні розуміти, який посил збираєтеся донести суспільству. Незнання або недотримання тонкощів дизайнерського мистецтва може стерти грань між розслабленістю впевненого в собі чоловіка і незрілою розхитаністю. Одяг в casual стилі дуже легко трансформує і змінює зовнішній вигляд людини.

Пошийте свійнеповторний чоловічий casual-гардероб за індивідуальним замовленням в Rose Тailor.Процес створення кожної моделі обговорюється безпосередньо з дизайнером, який враховує всі побажання, а також специфіку статури і способу життя клієнта. Відкидайте стереотипи, пробуйте, вносіть своє бачення –і результат вас порадує!

Створення та пошиття одягу на замовлення в стилі casual в майстерні Rose Тailor спирається на наступні принципи:

  • Міра у всьому. Casual – спокійний стиль, а значить, нічого химерного, надмірно оригінального й строкатого.
  • Доречність. При виборі моделі для клієнта ми враховуємо ряд факторів: сезон, вік людини, специфіку його фігури, стиль життя та інші показники.
  • Тонка грань елегантної недбалості. Витриманий в casual образ буде презентабельним і, в той же час, стриманим.
  • Поза стереотипів. Шанувальники даного стилю можуть не турбуватися про підлеглість стандартам. Наші дизайнерські експерименти розумних межах - лише додадуть родзинку.
  • Зручність. Всі складові casual-гардероба будуть комфортними, не заважати рухам.
Напрямки стилю casual для чоловіків

Популярний стиль casual вельми багатогранний: в ньому виділяються власні напрямки. Наприклад, для офісу кращий варіант business casual, а для прогулянки – smart casual або city casual. Давайте розглянемо кожну грань окремо.

Smart casual (з англ. – «повсякденний елегантний»)

У цьому підстилі немає строгих акцентів, а образ в цілому буде віддавати витонченими нотками денді. Чоловікові в такому одязі, пошитому на замовлення в Rose Тailor, буде не тільки комфортно. Він неодмінно виділить свого власника в натовпі і підкреслить його самобутність. Секрет такого ефекту в дизайні, особливому виконанні, які відразу дадуть зрозуміти, що у цього джентльмена виразно відмінний смак.

Business casual (з англ. – «повсякденний з відтінками ділового стилю»)

Часи безкомпромісних тугих краваток і найсуворіших костюмів для чоловіків йдуть у минуле. Сучасний діловий стиль стає набагато демократичнішим. Довірте майстрам Rose Тailor Ваш business casual гардероб, в якому будуть поєднуватися комфорт і строгість, стриманість і самобутність.

Увага

до кожної деталі

Доброзичливість і увага наших майстрів до кожної найдрібнішої деталі, а також їх професіоналізм потішить Вас результатом у вигляді одягу неперевершеного якості!

Social