Індивідуальне пошиття


Rose Tailor

Індивідуальне пошиття


Rose Tailor

Індивідуальне пошиття


Rose Tailor

Індивідуальне пошиття


Rose Tailor

Індивідуальне пошиття


Rose Tailor

Сервіс

найвищої якості

 

Коли одяг підкреслює вашу особистість та стиль життя, це підсилює вашу харизму. Готові речі дорогих брендів рідко відповідають цим вимогам, розповідаючи більше про себе, ніж про вас. Костюм, зшитий на замовлення, – це благородний вибір, який окупається багаторазово.

Авторська майстерня Rose Тailor пропонує індивідуальний пошив одягу преміум-класу для чоловіків. Крім ділових та клубних костюмів, створюємо особливі речі для урочистих подій: фраки, смокінги, вишукані жилетки.  Наша унікальність в тому, що ми намагаємося надати клієнтам найкраще. Завдяки, наприклад, замкам чи ґудзикам, які у нас лише англійські та італійські, виробу додається особливого шарму. Щоб зробити справжній шедевр мистецтва, беремо тканини найвищого гатунку. Розуміємо, що і колір притягує погляд, породжує емоцію… 

Однак найголовніше те, що ми вкладаємо в наші витвори. Це – творча енергетика талановитих Майстрів, які чаклують навколо речі. Кожен клієнт для нас – особистість, для кожного зберігаємо індивідуальний підхід. Тому ми так активно завойовуємо серця гостей не тільки з усіх куточків Львова, а й України і зарубіжжя. За 10 років свого існування студія Rose Тailor стала справжнім експериментальним майданчиком, де реалізуються новітні ідеї у рамках світових брендів. Те, що вчора з’явилося  десь у Мілані, сьогодні можна знайти і у Львові, на вулиці  Демнянській, 26 (неподалік ринку “Шувар”).

З приємністю поспілкуюсь з кожним. Ваш Роман Данилів.

Майстерня одягу
Майстерня одягу
Виробники
Social