Хімчистка, Прасування

Хімчистка,

прасування

Будь-який одяг потребує своєчасного чищення та догляду. І, якщо легкі речі, типу сорочок і шийних хусток можна без клопоту випрати вдома або в пральні, то ситуація з верхнім одягом набагато складніша. Верхній одяг, зшитий з дорогих тканин, потребує особливого догляду.

Некваліфікована чистка може призвести до плачевного результату. Тому ніколи не намагайтеся самостійно чистити верхній одяг у домашніх умовах і ніколи не віддавайте речі до хімчистки у неперевірені місця. Пам'ятайте також, що одежу не варто чистити без потреби, тому як часта хімчистка може несприятливо позначитися на волокнах тканини.

Прасування

Прасувати верхній одяг теж варто особливим чином, щоб не пошкодити структуру тканини і форму речі. Краще, якщо цей процес візьме на себе досвідчений фахівець.

Ательє "Роуз Тейлор" пропонує своїм клієнтам абсолютно безкоштовну чистку і прасування речей, придбаних у нас. Скористатися цією послугою можна раз на півроку. Ви можете бути впевненими в тому що люди, залучені безпосередньо до самого процесу створення елітних речей, краще за всіх впораються з цією роботою. Пам'ятайте, своєчасний і правильний догляд за одягом допоможе зберегти його у первісному вигляді на довгий час!

Social