В одязі важлива кожна дрібниця!

Стиль одягу – це  поєднання з першого погляду окремих невеликих  деталей, що в сукупності створюють індивідуальний образ. Ними можуть бути будь-які малопомітні речі-аксесуари, але лише у максимальному поєднанні з вашим зовнішнім і внутрішнім іміджем.

Наша "Імперія одягу" поставила за мету змінювати гардероб людини,  допомогаючи їй бути яскравою індивідуальністю щодня.

Поняття “дресс-код”, що перекладається як “кодекс одягу”, прийшло до нас з Великобританії. Це своєрідна зашифрована мова костюма, що втілюється в формах моделей, поєднанні кольорів, деталей. Вона “розповідає” про соціальне становище людини, її професійну приналежність або про статус заходу.

Однак правила ні в якому разі не забороняють прояв вашої індивідуальності, творчого ставлення до своєї зовнішності. Саме в майстерні Rose Тailor ви зможете  пошити на замовлення вишуканий гардероб до будь-якого дрес-коду, який підкреслить вашу унікальну особистість.

Розрізняють декілька кодів одягу, найпоширеніший з них – діловий. Отримуючи запрошення на важливий світський захід, ви можете зіткнутися з вимогами того чи іншого дрес-коду, прописаного в особливому “шифрі” в листі запрошення. Розглянемо найпоширеніші з дрес-кодів.

"Зашифрована мова костюму"

Business formal

Передбачає строгий діловий костюм приглушеного холодного відтінку. Піджак і брюки зшиті з тканини однакового кольору фактури і малюнка (допускається невелика смужка). Сорочка повинна бути світліше піджака, а краватка темніше сорочки. Саме таке поєднання вважається найбільш здатним вселити відчуття надійності і стабільності. В Rose Тailor ви можете пошити на замовлення класичний костюм преміум класу і бути впевненим у своїй респектабельності.

Business casual

Менш строгий, неофіційний діловий стиль, який також називають "ділова п'ятниця". Основне правило, якого потрібно дотримуватися при створенні образу - вибирайте якісні речі, які відповідають ситуації, і пам'ятайте про основні правила сучасного ділового дрес-коду. Для цього стилю ви можете пошити у нас твідовий піджак, брюки прямого крою, блузу сорочкового типу і виглядати одночасно розкуто і елегантно.

Smart casual

Подібний дрес-код передбачається для зустрічей з діловими партнерами. Він поєднує в собі класику і вільний стиль із застосуванням модних предметів гардероба. Це самий вільний з формальних дресс-кодів. Такий стиль не вимагає костюма, але має на увазі наявність сорочки, класичних брюк і взуття. При цьому доповнити образ можна жилетом або піджаком не надто суворого фасону. Це підступний стиль, в якому немає правил і прямих заборон, але і точних приписів теж немає. Довірте нам пошив чоловічих брюк і піджака  і ваш образ буде вселяти довіру і повагу на будь-яких переговорах.

Cocktail

Найчастіше цей дрес-код доречний на формальних заходах, коли дорогий діловий костюм може виглядати дивно, а смокінг претензійно. А саме: корпоративні вечірки, презентації, відкриття виставки, галереї, ресторани, професійне свято, важлива подія в житті компанії. Щоб ідеально відповідати цьому стилю, ви можете пошити на замовлення елегантний костюм в майстерні Rose Тailor. Краще, якщо він буде чорного, коричневого або темно-синього кольору. Доповнить образ однотонна світла сорочка. Наші майстри подбають про те, щоб речі ідеально сиділи по вашій фігурі та дарували ви неперевершено стильний вигляд.

Пошиття костюма на замовлення повинно бути ретельно продуманим і зваженим кроком. Дуже важливо вибрати правильну майстерню, в якій задовольнять всі ваші вимоги, а також підкажуть нюанси, про які ви можете не знати. Наприклад, правильну довжину брюк: потрібно, щоб штанина доходила до середини каблука і ні в якому разі не демонструвала щиколотки або туфлі. А перш, ніж купити чоловічий піджак, зверніть увагу на рукави: їх край повинен йти чітко по лінії кисті, а манжети сорочки визирати на 1-1,5 сантиметра з-під рукава піджака. Дизайнери та стилісти нашій майстерні створять унікальний образ, в якому кожна деталь буде розповідати історію вашого успіху.

Дрес-коди для особливих випадків
Black-tie

Призначення цього дрес-коду вечірній прийом, весілля, прем'єра в театрі, там, де присутня світська публіка і журналісти. На початку ХХ століття у вищих колах суспільства з'явилося нововведення  елегантний смокінг. Його характерна риса - шовкові лацкани і комір, з яких легко було змахнути випадково впав попіл від сигар. Саме смокінг з чорною краваткою і став фундаментом чоловічого вечірнього дрес-коду. Смокінг може бути чорного або темно-синього кольору, буває двобортним або однобортним. Двобортний носять застебнутим на всі гудзики, однобортний  не застібаючи. Класика дрес-коду Black Tie - однобортний чорний смокінг. Сорочка  виключно білого кольору, без нагрудної кишені, з французької подвійною манжетою. Жилет може бути двобортним або однобортним з тієї ж тканини, якою покриті лацкани смокінга. Джентльмен в смокінгу, майстерно пошитому саме для нього за індивідуальним замовленням, завжди буде на недосяжній висоті. Ви можете пошити смокінг на замовлення в Rose Тailor та переконатися в цьому особисто.

White Tie

Якщо в вашому запрошенні значиться White Tie, значить, на вас чекає, як мінімум, прийом у посла, бал або навіть вручення Нобелівської премії. Адже White Tie  найсуворіший з усіх існуючих дрес-кодів. Справа в строгому регламенті: обов'язкові краватка-метелик і у фрак. А той, в свою чергу, має бути тільки чорним або темно-синім  інші кольори не допускаються. Під фрак надягають жилет на трьох ґудзиках, про який потрібно пам'ятати дві речі: він повинен бути тільки білим і завжди повністю застебнутим. Крій фрака  завжди двобортний, але фрак ніколи не застібається на гудзики. Передня частина закінчується трохи нижче талії, а вузькі фалди ззаду  на рівні колін. Класичний фрак повинен демонструвати до сантиметра верхній край коміра і рукава сорочки. Вона повинна бути білосніжною з коміром під метелика. Для жилета можна вибирати різні відтінки: кремовий, молочний, слонова кістка.

Фрак  це символ статусності і влади.  Пошив фраку на замовлення  найвищій пілотаж кравецького мистецтва, яким досконало володіють майстри Rose Тailor.

 

Правила дрес-коду – це не тільки правильно складені комплекти, а й етикет. Дотримання модних правил показує те, наскільки шанобливо ви ставитеся до людей, які запросили вас на торжество. Не дотримавшись дрес-коду, ви проявляєте неуважність і байдужість. Не варто ставитися до одягу занадто легковажно, в деяких ситуаціях наряд скаже про вас набагато більше, ніж ви би сказали самі.

Social