Взуття на замовлення

Взуття

ручної роботи

Вишуканий смак і неповторний стиль можна відобразити тільки в взутті ручної роботи, пошитого на замовлення. Замовляючи індивідуальну модель, Ви особисто обираєте, якою буде Ваша майбутня пара взуття. Пошиття взуття на замовлення у Львові можливе в сімейному ательє високого класу "Rose Tailor".

У нашому ательє працюють майстри, для яких ручне пошиття взуття це не просто робота, а улюблена справа, до якої ставляться з натхненням. Тут Ви знайдете індивідуальний підхід до кожного клієнта, кожен з яких для нас особливий.

Процес виготовлення взуття на замовлення

Якщо Ви хочете отримати ексклюзивне взуття, зверніться в ательє "Rose Tailor"

Ви маєте змогу обрати стиль взуття зі запропонованого каталогу і внести свої побажання до змін, щоб створити свою неповторну модель.

При першому візиті з Вас знімуть мірки і почнуть процес виготовлення індивідуальної колодки. Це займе близько 3 тижнів.

Після звірки виготовленої колодки зі стопою по повторним мірками вносяться необхідні зміни і коригується колодка, щоб взуття, яка в подальшому буде по ній шитися, сиділа ідеально. Потім слід ще одна примірка.

Після того, як заготівля відкоригована, вибирається перша модель взуття. Ви переглядаєте запропоновані зразки і визначаєтесь з моделлю. Класичні туфлі англійського крою можуть відрізнятися не тільки кольором, але і видом і кількістю зовнішніх швів, а також способом кріплення підошви. З огляду на індивідуальні особливості стопи, модель можна трохи змінити. Ви самі берете безпосередню участь в створенні своєї ексклюзивної пари туфель. Вибирається один або кілька матеріалів, які можуть комбінуватися в моделі.

Після того, як оформлене замовлення, доведеться почекати близько 3 тижнів, поки проводиться її пошиття.

Спробувавши одного разу пошити взуття на замовлення, Ви захочете звернутися до нас ще, саме тому Ваша індивідуальна колодка зберігатиметься у нас. Наступні замовлення займуть набагато менший час, так як ніяких нові виміри уже не будуть потрібні.

Social