Сорочка на замовлення

Індивідуальне

пошиття сорочки

Індивідуальний пошив якісної чоловічої сорочки має на увазі уважний цілісний підхід до процесу її створення. Він включає в себе безліч факторів. Це й точне зняття мірок, й ідеально підігнані один до одного деталі, завдяки чому сорочка стає не просто одягом, а "другою шкірою". Вам в ній затишно і комфортно, вона не сковує рухів і в той же час ідеально сидить по фігурі. 

Це й якість тканини, яка робить сорочку красивою і елегантною. Це ще й увага до нюансів, на перший погляд незначних, але в кінцевому підсумку дуже важливих. Саме таку сорочку ви можете замовити в майстерні Rose Тailor, де в атмосфері закритого клубу вашим побажанням буде приділено максимум уваги.

 

 

Переваги індивідуального пошиття сорочки

у львівському ательє "Rose Tailor"

Звертаючись в авторську майстерню Rose Tailor, Ви маєте можливість створити свій власний стиль одягу, який буде не тільки унікальним за зовнішнім виглядом, але й буде ідеально сидіти по фігурі.

Які б не були на сьогоднішній день сучасні магазини готової елітного одягу, не завжди можна підшукати саме те, що потрібно, як по вигляду, так і за розміром.  Сорочка, зшита на замовлення, буде сидіти як влита, ідеально лягаючи по спині та плечам. Індивідуальний пошив позбавить від вимушеного вибору сорочки невідповідного кольору або фасону, на користь потрібної довжини рукавів або форми коміра.

Пошиття чоловічої сорочки в ательє відбувається по індивідуально складеним викрійками, виходячи із знятих мірок. Ставши клієнтом ательє і знявши мірки один раз, можна замовляти ексклюзивний одяг різних фасонів і типів багато разів, оскільки індивідуально вивірені лекала будуть зберігатися в базі даних.

Пошиття чоловічих сорочок на замовлення передбачає індивідуальний підхід до кожного клієнта, враховуються особливості фігури зі специфічними запитами. Це дозволяє створити унікальну сорочку, яку неможливо знайти в магазинах і фірмових бутиках!

Сорочки - найстаріший вид одягу

Мабуть, немає у світі жодного чоловіка,  в шафі якого не було б хоч однієї  сорочки. З’явившись ще у стародавні часи,  вона залишилась найбільш затребуваним елементом чоловічого вбрання. Добра сорочка прислужиться  Вам не тільки у повсякденні, а й на діловій зустрічі, офіційному прийомі, дружній вечірці. Бо різноманіття сорочок просто вражає : за стилем, кольором, пошиттям, довжиною рукава, сорочки класичні і приталені, легкі для літа і щільні флісові – для холоду, в клітку, молодіжні, стильні, джинсові, фірмові, однотонні, бавовняні… Ця гама не лише для краси, а в першу чергу для зручності. Саме тому перед кожною порою року так багато людей оновлюють свій гардероб, придбавши сорочку до сезону і до свого смаку.

Звичайно, сорочка не є чимось найдорожчим  у колекції одягу. Однак, купивши її, кожен хоче, що б вона служила якомога довше. Це вже наша давня звичка – важко розлучатись з тим, до чого звик, з чим приємно. Саме тому студія індивідуального пошиття одягу  Романа  Даниліва у це міжсезоння допоможе Вам не лише підібрати те, що сьогодні ходове, у тренді, а й пошити чи купити готовою якісну річ. Враховуючи багаторічний досвід на швейному ринку, ми з впевненістю заявляємо, що у "Роуз Тейлор" Ви придбаєте лише фірмову якість.

Така сорочка буде не лише шикарно виглядати. Вона буде відмінно лежати на тілі. Всі тканини, які ми використовуємо, мають європейський сертифікат відповідності та використовуються для пошиття сорочок багатьма відомими європейськими торговими марками. В імперії одягу "Роуз Тейлор", купуючи готовий виріб чи замовивши його пошиття, Ви наочно пересвідчитесь у широкому виборі сорочок з найрізноманітнішими забарвленнями та текстурами тканин, при найвищій якості.

Social