Костюми на замовлення

Пошиття чоловічих костюмів

Чоловічий

костюм

Чоловічий костюм індивідуального пошиття від авторської майстерні Rose Тailor – це не просто діловий одяг, а витвір, гідний найкращих. Наші дизайнери поєднують традиції кравецького ремесла з постійно мінливими модними тенденціями. Так створюються справжні шедеври, які вибирають чоловіки, що цінують індивідуальність і якість.

Наші майстри приділяють увагу навіть дрібним невидимим деталям, саме тому класичний костюм індивідуального пошиття – це еталон витонченості і гарного смаку. Він означає статусність, розкіш і неповторний стиль. Крім цього, такий костюм – відмінна інвестиція в свій образ.

Пошиття чоловічих костюмів

Авторська майстерня Rose Тailor здійснює пошиття ділових костюмів сучасних і зручних фасонів, які не ускладнюють руху і одночасно підкреслюють індивідуальність і стиль. У нашій компанії все тільки вищого розряду: якщо крій костюмів, то тільки за спеціальними адаптованим під індивідуальні статури лекалами; якщо пошив, то тільки самими професійними майстрами; якщо матеріали, то тільки найдорожчі і ексклюзивні. Костюми, створені нами, здатні задовільнити найвимогливіших клієнтів. Адже ми поєднуємо класичні традиції і оригінальні ідеї, навіяні кращими дизайнерами планети.

Наші костюми виготовляються з найкращих тканин відомих на весь світ виробників, таких як Ermenegildo Zegna, Holland & Sherry, Dormeuil, Loro Piana, Scabal, Charles Clayton і Fintes. Індекси тканин починаються від Super100 і закінчуються Super250.

 

 

Чоловічий костюм на замовлення

Прабатьком костюма стали східні каптани з гудзиками, які привезли зі своїх походів хрестоносці в далекому XIV столітті. У XIX столітті він став ознакою приналежності до вищого суспільства і був обов'язковою частиною етикету. Згодом цей важливий предмет гардероба зазнав різні зміни: подовжувався або вкорочувався піджак, змінювалася ширина брюк, з'явилися комплекти-трійки. Але варто зазначити, що костюм завжди був на піку моди і найпоширенішим одягом для чоловіків. Безсумнівно, в усі часи цінувалися костюм, пошитий за індивідуальним замовленням по спеціальним лекалами.

Пошиття чоловічого одягу в нашій майстерні починається зі створення індивідуальної викрійки, заради якої ми знімаємо більше 20 мірок і робимо фотографії замовника в трьох проекціях. Для полегшення подальшої співпраці, ми зберігаємо  в спеціальному архіві всі Ваші:

  • розміри;
  •  викрійки; 
  • зразки підгонки; 
  • зразки тканин;
  •  іфотографії готового костюма.

У майбутньому, якщо Ви захочете виготовити аналогічний чоловічий костюм на замовлення ві Львові або іншому місті, Вам достатньо буде просто повідомити нам про це, і костюм буде готовий в найкоротші терміни

 

Продумана

кожна деталь

Оригінальний підклад, ґудзики, нетривіальні форми кишень - кожна деталь буде особливою і підкреслить Вашу елегантність!

Social