Костюм на замовлення

Індивідуальне пошиття одягу на замовлення

Свобода колірних і фактурних рішень, ідеальний крій по вашій фігурі, тканини найвищої якості і робота найкращих майстрів – таким є чоловічий костюм на замовлення від Rose Тailor. Ми створюємо одяг, який надихає на вдосконалення себе і навколишнього світу. Ми створюємо одяг для яскравих, сильних особистостей, для справжніх чоловіків, для кращих представників свого покоління. Ми створюємо одяг, в якому ви відчуєте себе ідеально.

Також в нас є родзинка: на внутрішній частині вишивається ініціали та призвіще клієнта. А відтак, річ стає дуже особистою, несе в собі індивідуальний неповторний заряд.

Перше враження -

не оманливе!

Пошивши у нас костюм на замовлення, ви можете бути впевнені, що ніде не зустрінете людину в такому ж самому вбранні. Сьогодні в світі бізнесу найважливіше – вміти піднести самого себе. Щодня люди оцінюють Вас і Вашу компанію. Найчастіше подібні оцінки засновані на вашій зовнішності.

Як казав Оскар Уайлд: Тільки дурні люди не судять по зовнішності, і тому ділова людина повинна виглядати щонайменше респектабельно. Процвітаючий бізнесмен завжди усвідомлює важливість створення правильного іміджу. Добре одягнена людина, тим самим, дає зрозуміти, що вона поважає себе і людей, з якими має справу. Одяг, обраний Вами, і який Ви носите, - це відображення Вашої індивідуальності.

Індивідуальне пошиття

відмінного чоловічого одягу

Компанія  Rose Тailor надає послуги з індивідуального пошиття чоловічого одягу преміум класу: костюми, піджаки, пальто, брюки, сорочки, краватки. Здійснює пошив на замовлення чоловічих весільних та ділових костюмів. Послуга індивідуального пошиття, яка надається компанією, відповідає всім найвищім критеріям якісті. Так для створення індивідуальної викрійки ми знімаємо більше 20 мірок і робимо фотографії замовника в трьох проекціях.

На відміну від деяких кравців, які підганяють зняті мірки під викрійку, ми створюємо її індивідуально до кожного заказу. Якщо Ви хочете призначити зустріч з фахівцем Rose Тailor в нашому салоні, Ви можете відправити свої побажання на електронну адресу або домовитися по телефону з секретарем-референтом. Ми раді запропонувати Вашій увазі повний спектр послуг з пошиття чоловічого одягу, з урахуванням Ваших особистих побажань і вимог. Замовляючи костюм в "Роуз" Ви можете бути впевнені у високому рівні індивідуального обслуговування.

10 років бездоганної роботи

Авторська майстерня Rose Тailor здійснює професійне пошиття одягу для чоловіків вже більше 10-ти років! За цей час ми напрацювали впізнаваний дизайнерський почерк, який невпинно продовжуємо вдосконалювати. Завдяки постійному відстеження модних тенденцій, можна замовити оптимальний варіант незалежно від форми, статури, ваги, зросту. Майстри використовують в роботі безліч прийомів, що дозволяють здійснювати пошиття піджаків, сорочок, жилетів, брюк, які стройнять і презентують свого власника в "кращому світлі".

Стильно і модно - це те, що сидить по фігурі і забезпечує зручність. Замовити в ательє пошиття піджака і брюк у Львові можна, скориставшись консультацією стиліста (безкоштовно). Спеціаліст порадить:

  • Відповідний колір - зшиті моделі в сміливих кольорах або класика в чорному, коричневому, сірому, синьому відтінку. 
  • Ідеальний стиль - можна пошити любі варіації: casual, дербі, етно, мілітарі, сафарі. 
  • Нюанси, що прикрашають образ - краватка, запонки, ефектний ремінь, красиве взуття.
  • Модель, яка відповідатиме особливосятм фігури, щоб при посадці костюма виділялися її гідності.

В ательє кравець реалізує будь-який Ваш задум: ​​"трійки", "двійки", фраки, смокінги. Важлива перевага - не тільки естетичний пошиття, але і доступна ціна! Предмети гардеробу, зшиті тут, задовольнять вишуканістю, незвичністю, розкішністю. Недорогою послугою є виїзд кравця до Вас додому (обслуговування: Львів та область).

Індивідуальний пошивІндивідуальний пошивІндивідуальний пошивІндивідуальний пошивІндивідуальний пошивІндивідуальний пошивІндивідуальний пошивІндивідуальний пошив

Компанія "Роуз" надає послуги з індивідуального пошиття чоловічого одягу: костюми, піджаки, пальто, брюки, сорочки, краватки

Індивідуальний пошив

чоловічих костюмів

Послуга індивідуального пошиття, яка надається нашою компанією, відповідає найвищім критеріям якісного пошиття одягу на замовлення. Для створення індивідуальної викрійки ми знімаємо більше 20 мірок і робимо фотографії замовника в трьох проекціях. На відміну від деяких кравців, які підганяють зняті мірки під викрійку, ми створюємо її індивідуально для кожного нашого клієнта.

Якщо Ви хочете призначити з нами зустріч в салоні Rose Тailor, Ви можете відправити свої побажання на електронну адресу або домовитися по телефону з секретарем-референтом.

Компанія "Роуз" рада запропонувати Вашій увазі повний спектр послуг з пошиття чоловічого одягу, з урахуванням Ваших особистих побажань і вимог.

Social