Тканини

Відчуйте тканину у нас в ательє!

Тканини

найвищої якості!

Щоб зробити чоловічий костюм на замовлення, як справжній витвір мистецтва, повинна бути тканина найвищого гатунку. Саме її склад визначає посадку, тому ми працюємо тільки з елітними брендами англійських та італійських виробників. 


В майстерні індивідуального пошиття ексклюзивного одягу для чоловіків Rose Тailor представлено понад 6500 видів тканин, які виготовлені з натуральної сировини. Серед наших постачальників високоякісних тканин представлені італійські та англійські виробники: Loro Piana, Holland & Sherry, Ermenegildo Zegna, Charles Clayton, Dormeuil, Moxon.  Для особливо вимогливих клієнтів раді запропонувати ексклюзивні тканини з золотими нитками або діамантовим «пилом». Такі, як Diamond Chip –  “Алмазна стружка”, Gold Treasure – “Золотий скарб”, Super'200 and vicuna – тканина з додаванням шерсті перуанської вікуньї.

Крім того, ви можете замовити в Rose Тailor й сорочки, вибравши з величезної кількості варіантів те, що вас зацікавить. А професійні дизайнери салону завжди готові надати необхідні консультації. 

Таємна формула успіху пошиття ексклюзивного костюму

SUPER - завжди супер

Як же вибрати найкращу тканину для пошиття чоловічого костюма преміум класу? Багато в чому вибір залежить від вашого смаку і цілі замовлення цього предмету гардеробу. Ми даємо рекомендації не тільки по підбору фасону і формування зовнішнього образу, але й знайомимо наших клієнтів з тканинами найвищої якості.

Якщо ви хочете, щоб костюм радував вас довгий термін та мав неперевершений вигляд, слід звернути увагу на високотехнологічні тканини класу “люкс”. Бо там, де багато ручної роботи, повинен бути фантастичний склад матеріалу: альпака, шовк, кашемір. Високоякісна тканина –  немов жива істота: вона дихає, відновлюється та намагається прилаштуватися до свого “господаря.

Найкращі сорти вовняної тканини виготовляються з вовни австралійських або новозеландських мериносів. Найкращі вовняні тканини мають маркування SUPER 100S, 120S, 130S і так далі. При цьому – чим тонше і якісніше тканина, тим більше цифра. Вона означає, скільки кілометрів нитки отримано шляхом високого крутіння нитки на одному кілограмі вовни. 

Нитки різної товщини використовують для виробництва легких або більш щільних вовняних тканин. Так з'являються літні «Cool Wool» з найтонших ниток і більш теплі зимові варіанти. Легкості тканини надає змішування вовни з кашеміром, мохером і шовком. Для літніх костюмів підійдуть такі сумішеві тканини як шерсть з бавовною, шерсть з льоном (8%).

Коли панує колір

Щоб Ваш костюм на замовлення став дійсно унікальним та індивідуальним, має бути глибокий насичений колір тканини. Бо саме колір визначає настрій, розкриває характер людини, її здібності та якості. Зараз 21 століття  – епоха глобальної індивідуальності. Не варто заганяти себе в однотипність і похмурість, адже є безліч варіантів колірних рішень, здатних кардинально якісно змінити Ваш зовнішній вигляд.

У чоловічий гардероб впевнено увірвалися такі відтінки, як

  • ніжний бузок
  • винний колір
  • весняна зелень
  • колір горіхового дерева
  • кавові 
  • васильково-сині.

На цьому перелік яскравих і сміливих рішень не закінчується. Серед популярних кольорів в чоловічій моді залишається марсала (бордовий), бежевий і шоколадний відтінки. Не втрачає позицій і строгий чорний колір, який підкуповує своєю стильністю і універсальністю. Абсолютним трендом є також сірий в різних варіаціях. Стилісти  Rose Тailor запропонують Вам цікаві кольорові гами, нетрадиційні і водночас оригінальні поєднання, які підсилять Вашу енергетику та  підкреслять Вашу самобутність.

Унікальні тканини для виняткових речей
Super'200 and vicuna

Костюм з такої тканини - майже сакральна річ. Адже шерсть перуанської вікуньї - особлива сировина. З неї виготовляється найтонша в світі вовна. Вона дуже легка, міцна, має унікальні теплоізоляційні властивості. До того ж, вона найрідкісніша та найдорожча в світі. Раніше її могли носити тільки правителі інків, які називали її «руном богів» і вважали цілющою. Вироби з вовни викуньи в країнах Південної Америки вважаються подарунком, гідним найвищих осіб. Так, в 2009 році президент Перу вручив Папі Римському Бенедикту XVI накидку з вовни викуньи на знак пошани.

Через своє дорогоцінне хутро до початку 60-х рр. XX ст тварини опинилися на межі зникнення. Зараз їх охороняє особлива система, регламентована міжнародними угодами. Вона, зокрема, передбачає використання методів безкровного полювання, які застосовували древні інки для того, щоб зловити і обстригти живих вікуній. В Rose Тailor ви можете пошити досконалий костюм на замовлення зі справжньої сертифікованої тканини.

Diamond Chip "Діамантовий пил"

Це ексклюзивність вашого образу. Матеріал зроблено з найтоншої мериносової вовни і чистого шовку з додаванням алмазного порошку. Саме він надає тканині унікального сяйва. Технологія виготовлення цього дива зберігається в найсуворішому секреті її виробником - компанією Scabal. Тканина створюється практично вручну на ткацькій фабриці в англійському місті Хаддерсфілд. Пошиття костюму з тканини Diamond Chip - це справжня ювелірна робота, мистецтвом якої віртуозно володіють майстри Rose Тailor. Неперевершена елегантність і благородна розкіш - саме таку ауру несуть собою речі, створені в нашій майстерні з цього незвичайного матеріалу.

Gold Treasure "Золотий скарб"

Ще одна особлива тканина від Scabal. Вона випускається лімітованою серією, адже процес її створення досить складний і трудомісткий. Унікальна технологія дозволяє створити тканину, що відрізняється не тільки неперевершеним виглядом, а й надзвичайною якістю і зносостійкістю. Виготовляється Gold Treasure з пряжі австралійського мериноса із додаванням нитки з 22-ох каратного золота. Кольорова гама матеріалу завжди темних відтінків - вугільно-чорна, глибока синя тощо. Костюм на замовлення з такої тканини - справжній скарб для чоловіків, які вимогливо ставляться до свого імиджу.

 

У нас представлені тільки оригінальні актуальні каталоги колекцій матеріалів для пошиття одягу преміум-класу. Приходьте в гості, отримуйте дивовижні тактильні відчуття від тканин, вибирайте ті, що сподобаються, а ми зшиємо кращий костюм для Вас.

Social