Жилети

Чоловічий жилет в наші дні став невід'ємною частиною індивідуального стилю сучасного джентльмена. Тому чоловікові, що піклується про свій імідж, важливо мати в гардеробі кілька видів жилетів на всі випадки життя: будь то офіційна зустріч або урочистий вечір в неформальній обстановці.


Чоловічий жилет, пошитий на замовлення в Rose Тailor, неодмінно стане родзинкою образу, надаючи йому  шарм і елегантність. Наші стилісти допоможуть Вам підібрати потрібну модель з величезного розмаїття кольорів і фасонів: однобортних і двобортних, вільних і приталених, подовжених і скорочених. Універсальність і незвичайний стиль жилетів занадто гарні, щоб сучасний джентльмен залишив цю річ без уваги!

"Стиль - це простий спосіб говорити про складні речі". Жан Кокто

Яке місце займає жилет в чоловічому гардеробі

Як самостійний предмет одягу, чоловічий жилет дуже органічно підходить для business-casual стилю. Він грає ту ж роль, що і спортивний піджак, доповнюючи сорочку і брюки, але при цьому відрізняючись за кольором. Якщо жилет буде такого ж забарвлення, що і брюки, це може створити враження, що людина десь забула свій піджак. Закочені рукави сорочки можуть допомогти зрозуміти, що комбінація брюк і жилета обрані свідомо. У сукупності це створить цікавий повсякденно-діловий стиль.

При щоденному використанні оригінальний чоловічий жилет, зшитий на замовлення, дозволяє більше вольності і розслабленості, ніж при використанні класичного костюма. Тут немає необхідності суворо підбирати колір піджака або малюнок. Досить надіти класичні темні брюки і будь-яку світлу сорочку - ваш business-casual дрес-код готовий.

Жилет в стилі Black Tie – це дуже специфічний предмет одягу. Він не повинен носитися самостійно, без піджака. Багато з них взагалі шиються без спини, мають тільки закріплюючу смужку спереду. Формальні жилети часто мають лацкани, які рідко зустрінеш в більшості інших жилетів. Формальний чоловічий жилет, як правило, має набагато більш коротку передню частину, ніж той, що йде доповненням до костюму-трійки. Зроблено це для того, щоб відкрити білу сорочку.

Хоча формальні жилети в стилі Black Tie зазвичай шиються з тієї ж чорної тканини, що і смокінг, Ви можете замовити у нас жилет іншого кольору, наприклад, бордового або темно-зеленого. Це не заборонено за правилами дрес-коду.

Класичний чоловічий жилет в костюмі "трійка". Чоловічий жилет залишається виразним класичним предметом гардероба, як і двобортний піджак в своїй формальності і елегантності. Ви можете пошити за індивідуальним замовленням кращий чоловічий жилет в Rose Тailor, як щоб отримати щільне прилягання і належний вигляд.

Наявність жилета у чоловіка завжди привертає зацікавлений погляд. А якщо він буде оригінальної забарвлення, це тільки посилить загальне враження стильного образу. Ви можете пошити у нас чоловічий жилет в традиційну смужку чи трендовую клітку, а також  з більш яскравими візерунками. Стиль - це спосіб сказати, хто ви є, без слів. Ризикніть виділитися і урізноманітнити свій дрес-код з авторською майстернею Rose Тailor!

 

 

 

 

Social