Людина за будь-яких обставин має відчувати комфорт – це наша корпоративна філософія.

Як гардероб успішної людини не може бути випадковим, так і її мова також має бути досконалою. Це аксіома.

ТОЧКА ЗОРУ

Про важливість досконалого образу та мови

Роман ДАНИЛІВ: «Вишуканий костюм та досконале володіння іноземною мовою - ваша візитка успішності!»  

Кожне покоління у свій історичний відтинок переживає певні виклики часу. З’являються суспільні потреби, які ще вчора здавались другорядними. Процес глобалізації, що став ключовим на початку ХХІ століття, змінив не лише наші уявлення про світ, а й змусив пристосуватись до його вимог. Наприклад, якщо ви хочете йти в ногу з часом, окрім усього іншого, знання іноземних мов сьогодні стало обов’язковим. І це не лише показник освіченості, але й запорука успішності. І саме це змусило мільйони українців взятись за словники, звернутись до лінгвістичних центрів. Пропонуємо читачам «АКЦЕНТІВ плюс» розповідь Романа Даниліва – засновника та директора мовного Центру «Лідер» та бренду ROSETAILORз пошиття елітного чоловічого одягу на замовлення - про важливість досконалого образу та необхідність вивчення іноземних мов.

«Варто зауважити, що потреба у вивченні мов виникла надзвичайно давно – ще у стародавній Греції, Єгипті, Римі. Але сьогодні досконале знання іноземної мови набуло особливо вагомого значення. Адже глобальна економіка із сучасним ринком праці потребує фахівців, які вміють працювати з комп’ютером і знають хоча б одну іноземну мову. Досконале знання іноземної мови стане перевагою при працевлаштуванні, а також усуне мовні  бар’єри під час подорожей за кордон, у спілкуванні з іноземцями. У цьому контексті дуже промовистий один факт:

  • Міністерство освіти і науки розробило концепцію, якою передбачено, що до 2023 року всі студенти українських вишів повинні оволодіти іноземною мовою на відповідно високому рівні. Адже серед 32-х неангломовних країн Європи, до яких ми так прагнемо, за рівнем знання англійської мови сьогодні Україна перебуває лише на 28 місці.

Саме тому виникла потреба кардинально виправити таке становище. У  Львові, у мовному Центрі «Лідер» за цю відповідальну справу взялись ще 14 років тому. І підхід одразу виробили всеосяжний та далекоглядний. Адже знання хоча б однієї іноземної мови не лише розширює світогляд людини, поглиблює пізнання культури та звичаїв іншого народу, а й робить її успішною у бізнесі та особистому розвитку, дозволяє суттєво розширити межі своїх можливостей та повністю використати здобутий потенціал.

Окрім того, на сотнях прикладів ми переконались, що завдяки вивченню іноземних мов значно покращується пам'ять, увага, вміння зосередитися, розвивається креативне мислення. Діти, які поглиблено вивчають іноземну мову, більш зосереджені, уважні, терплячі, кмітливі.

Також сьогодення часто вимагає точного перекладу термінів, особливо в юриспруденції та медицині. У кожній сфері, щоб впевнено почуватися фахівцем, потрібно комфортно почувати себе і в мовному середовищі. Знання іноземної мови, як і рідної, - це перша ознака розвинутої особистості. Адже людину сприймають не тільки по одягу - абетка ввічливості вимагає справляти приємне враження і від побаченого, і від почутого. Тому наш мовний Центр, маючи чималий досвід у підготовці до «Євро-2012» не лише перекладачів, а й фахівців у журналістиці, спорті, медицині та правоохоронних органах, освоїв найновіші технології вивчення мов, які дозволяють не лише спілкуватися живою мовою, а й бути на рівні під час ділових переговорів, міжнародних симпозіумів, професійних дискусій. До викладання ми залучили викладачів, які пройшли навчання в іноземних школах у Гарварді, Оксфорді, Кембріджі… Їх знання та професійний досвід дозволяють оволодіти не лише англійською, а й 35-ма іншими іноземними, в тому числі скандинавськими, східними мовами (китайською, японською). 30 тисяч слів, які ви вивчите, дадуть можливість почувати себе впевнено не лише під час подорожей, у спілкуванні із зарубіжними друзями та діловими партнерами, а й у  користуванні комп’ютером та діловій переписці з іноземцями. Важко й уявити, скільки нового та незвіданого ви відкриєте, викладаючи свої думки іноземною!                   

Крім мовної практики життя подарувало мені щастя займатись ще й індивідуальним пошиттям елітного одягу для чоловіків. Моя фірма «Імперія одягу ROSE TAILOR» - сьогодні законодавець чоловічої моди на сучасному ринку України. Тому і мовний Центр «Лідер», який отримав всеукраїнський розголос на багатьох державних телеканалах, було вирішено розташувати в офісі, який знаходиться поряд із моєю авторською майстернею з пошиття елітного одягу – на вулиці Демнянській, 26. Ми бачимо прямий зв’язок  між сучасною модою та потребою спілкування. Навчання мовам, як і зовнішній вигляд, повинні відповідати професійним стандартам з індивідуальним підходом до людини.

  • Як гардероб успішної людини не може бути випадковим, так і її мова також має бути досконалою. Це аксіома.

Людина за будь-яких обставин має відчувати комфорт – це наша корпоративна філософія. Саме тому  у нас кожен може вибрати те, що йому до душі, до вподоби, що є найбільш доступним та оптимальним варіантом, щоб разом у рамках світових стандартів експериментувати та впроваджувати нове. Дистанційний курс вивчення іноземних мов для вищого та середнього рівнів, для початківців, ділових людей, а також поглиблене засвоєння знань, онлайн-курси та багато інших новацій стали у «Лідері» повсякденною практикою. Тож не відкладайте на завтра те, що можна зробити сьогодні краще та швидше. Пам’ятаймо, що вивчення іноземних мов у сучасному світі – одна з найважливіших складових успішної людини. Ми переконані, коли ви завітаєте у наш мовний Центр, захоплено скажете: це саме те, що треба. Адже у мовному Центрі «Лідер» навчають іноземної мови справді так, як рідної!»

      ЗАПРОШУЄМО: Львів, вул. Демнянська, 26.

  • Мовний Центр «Лідер»: +38(067) 67 67 432, lider.lviv.ua
  • Авторська майстерня з пошиття елітного одягу ROSETAILOR:

+38(068) 900 45 20, rosetailor.info

          FHYPERLINK "https://www.facebook.com/Rose.Roman.Danyliv"acebookHYPERLINK "https://www.facebook.com/Rose.Roman.Danyliv": HYPERLINK "https://www.facebook.com/Rose.Roman.Danyliv"Rose.Roman.Danyliv

          Instagram: rose_tailor_roman_danyliv

 

 

Social