Натхнення від Романа Даниліва

Культура носіння одягу є настільки ж важливою, як і сама культура людини. Наш вигляд – це перша ознака індивідуальності, своєрідна іміджева візитівка.

ДУМКИ ВГОЛОС

Роздуми на тему культури одягу 

НАТХНЕННЯ  від РОМАНА ДАНИЛІВА та ROSETAILOR

Довідка «АКЦЕНТІВ плюс»:

  • Роман Данилів – відомий підприємець, економіст за освітою, засновник Центру іноземних мов «Лідер» та бренду ROSE TAILOR із пошиття на замовлення елітного чоловічого одягу.
  • Сергій Федоренко - головний лікар Львівської обласної інфекційної лікарні, Заслужений лікар України. Міжнародне громадське об’єднання «Асоціація ділових кіл» за високе визнання суспільством особистих моральних чеснот і заслуг, здійснення благородних справ та звершень, спрямованих на благо народу та держави, нагородило Сергія Федоренка «Орденом честі» та удостоїло титулу «Великі українці».

 

Сьогодні своїми роздумами про культуру, зокрема, сучасного одягу на шпальтах журналу «АКЦЕНТИ плюс» ділиться Заслужений лікар України Сергій Федоренко:

«Взятись за написання цих рядків мене спонукали два чинники: зовнішній вигляд сучасної молоді та відвідини студії індивідуального пошиття чоловічого одягу ROSE TAILOR. Скажіть відверто, гонорові галичани: високоінтелектуальні та прискіпливі, літні та молоді, невже Вас не шокує безликий вигляд багатьох із нас на вулиці, в офісі, театрі, церкві, на офіційних заходах? Втративши подекуди вимогливість до мови (зросійщення та на кожному кроці нецензурні слова), ми також послабили вимоги і щодо нашої зовнішності. Ще не так давно, будучи в інших містах, я з гордістю чув: «Ах, як у Львові красиво вдягаються! Слово «файно» тільки там і пасує». А сьогодні за вдаваною розкутістю та демократичністю у багатьох стає помітною елементарна невихованість, низький рівень культури, зокрема, в одязі.

На жаль, зовнішня аморальність часто нині стає своєрідним етикетом поведінки. Для мене, людини із високоморальними  цінностями та поглядами, м’яко кажучи, дуже комічно виглядають джинси із порізами-дірками та сукні, пошматовані розрізами абияк і будь-де. Також, на жаль, на наших архітектурно вишуканих вулицях тепер так часто можна побачити жінок чи чоловіків, убраних з ніг до голови за останнім писком моди, втім, більш схожих на манекенів, ніж на живих людей. Розумію, таким чином вони прагнуть самовираження, втім, забувають просту істину: завжди і всюди людину зустрічають передусім по одягу.

  • Культура носіння одягу є настільки ж важливою, як і сама культура людини. Наш вигляд – це перша ознака індивідуальності, своєрідна іміджева візитівка.

Завітавши у Львові на вулицю Демнянську в Імперію (не бійтесь цього цілком доречного тут слова) з індивідуального пошиття елітного чоловічого одягу ROSE TAILOR, я був надзвичайно вражений. Господар Роман Данилів, хоч і молодий, але вже з першого знайомства видно, що це професійний менеджер, дуже захоплююче розповідав про світ кольору, текстури, дизайну та тканин для чоловічого одягу… Одразу був помітним його професійний підхід до справи – він завжди так переконливо запрошує у світ краси, самобутності та неймовірних відчуттів – ніби ти знаходишся не на околиці Львова, а десь у Мілані, Римі, Парижі… Оглядаючи колекцію цього бездоганного одягу, одразу подумки приміряю на себе цю красу. А підібравши собі декілька ексклюзивних маринарок, починаю глибше усвідомлювати, що саме вдало підібраний одяг створює перше стійке враження про мене, мої манери, звички, характер. У шоу румі ROSE TAILOR усе вишукане, доречне, приємне, стильне та відповідає високим стандартам тканин, прикладних матеріалів та технології пошиття. Так і хочеться у цих моделях покрасуватись на ділових зустрічах, офіційних прийомах, на романтичній чи дружній вечері.

На прикладах багатьох своїх постійних поціновувачів Роман Данилів доводить, що навіть в умовах економічної нестабільності можна і треба вдягатися добротно, розкішно, якісно і зі смаком. Стиль одягу, який пропонує ця авторська швейна майстерня, не допускає недбалості, неохайності. Саме тому кожної пори року так багато чоловіків оновлюють саме тут свій гардероб – замовляють пальта, куртки, костюми, піджаки, трикотажні вироби, взуття… Їх тут шиють на замовлення, або пропонують готові речі, корегуючи їх по фігурі. До того ж дотримуються трьох незмінних постулатів: пошиття чоловічого одягу на замовлення, професійна робота з так званими напівфабрикатами та надання готового дизайнерського продукту.

Потрапляючи із світу вуличної буденності в атмосферу творчості та професіоналізму, розумієш, що незалежно від віку, соціального статусу, професії, особистих переваг, з власним іміджем людина може експериментувати до безконечності. Втім, це потрібно робити за участі фахівців. Таких, як Роман Данилів. До них тягнуться, закохуються в їхню одержимість та силу волі, в їхнє прагнення змінити і наше довкілля, і нашу культуру, щоб кожен виглядав неперевершено, або як мінімум – індивідуально. Бо лише тоді сірість зникне з нашого поля зору. Саме тоді з відчуттям міри ми гордовито вирізнятимемося у натовпі. Хіба цього мало? Розумію, що кожному часу притаманна своя мода. Так було, так є і так буде завжди… Втім, нехай новітнє завжди виглядає бездоганно та зі смаком, який ніколи не полишав галичан та лише підсилював їх відчуття власного «я».

 

Головний лікар Львівської обласної інфекційної лікарні, Заслужений лікар України СЕРГІЙ ФЕДОРЕНКО:

«В Україні сьогодні не так багато фірм, які працюють лише з брендами найвищого рівня. Я особисто переконався, що одяг преміум-класу Романа Даниліва – це елегантність, бездоганний крій, комфорт і розкіш одночасно. Все, що у світі моди називається італійським шиком, тепер можна знайти і у Львові, в «Імперії чоловічого одягу ROSE TAILOR».

 

Авторська майстерня ROSETAILOR Романа Даниліва:

Львів, вул. Демнянська, 26,

попередній запис тел.(068) 900 45 20.

FHYPERLINK "https://www.facebook.com/Rose.Roman.Danyliv"acebookHYPERLINK "https://www.facebook.com/Rose.Roman.Danyliv": HYPERLINK "https://www.facebook.com/Rose.Roman.Danyliv"Rose.Roman.Danyliv

Instagram: rose_roman.danyliv

rosetailor.info

УВАГА! Кожен, хто надішле фото цієї розповіді на viber за номером (068) 900 45 20, отримає професійну консультацію дизайнера Романа Даниліва, а при замовленні костюму – подарунок.

 

 

                                              

Social