"Ми ніколи не повинні плутати елегантність зі снобізмом". Ів Сен Лоран
Як носити чоловічий шарф?
1. Чоловічий шарф можна носити просто "навипуск", не роблячи жодного обороту навколо шиї. Це старий класичний варіант носіння шарфа, наприклад, під піджак, або чоловіче осіннє пальто. Найчастіше такий стиль доречний для не дуже холодної осінньою або весняної погоди.
2. Ще один варіант: складіть шарф вдвічі, візьміть за краї і накиньте на шию. В одній руці у вас - обидва кінці шарфа, в іншій – його середина. Протягніть кінці у петлю, і трохи затягніть. Вуаля! Шарф зав'язаний.
3. Ще один цікавий спосіб зав'язування чоловічого шарфа: зробіть один або пару обертів навколо шиї, після чого верхній край шарфа протягніть через отримані витки і злегка осмикнить. Робиться легко, а виглядає стильно і нетривіально.
Історія шарфу
Цікаво, що перші згадки про цей аксесуар з'явилися 2000 років тому. Так археологи знайшли поховання часів Стародавньої Китайської цивілізації, в яких були скульптури воїнів. У кожного з них був на шиї шарф. Швидше за все, цей аксесуар вони носили не для краси. Практичний шарф служив засобом захисту від негоди: дощу, холоду, поривів вітру.
Через декілька століть шматочки тканини, загорнуті навколо шиї, стали використовувати в якості позначення військового рангу: наближені до імператора воїни, носили шарфи з шовку, прості воїни – з бавовни. За таким же принципом, як ознака соціального статусу і авторитету, носили шарфи в Стародавньому Єгипті і Римській імперії. У 17-му столітті велику популярність серед представників вищого суспільства знайшли шовкові шарфи: їх обожнювали Бетховен, Наполеон Бонапарт, король Франції Людовик XIV.
На початку 21-го століття шарф почав тріумфальне сходження до вершин моди. Дизайнери вдихнули в цей аксесуар нового змісту: зараз шарф може бути не тільки практичним, але і виконувати роль модного аксесуара, а також коригувати образ