Шарфи

Пропонуємо брендові чоловічі шарфи для вибагливих джентльменів

Кожен успішний чоловік хоче заявити про себе, зробивши це впевнено і ненав'язливо. І тут Вам допоможе стильний чоловічий шарф, який знаходиться зараз на піку популярності. Цей модний аксесуар не тільки оживить повсякденний образ, а й захистить від несприятливих погодних умов.


В шорумі Rose Тailor Ви можете придбати брендові чоловічі шарфи різних моделей, фасонів і кольорів. Наші стилісти допоможуть підібрати варіанти, виходячи з Вашого персонального образу, щоб підкреслити його індивідуальність і розкрити внутрішню красу. У нас Ви знайдете велику різноманітність моделей чоловічих шарфів люкс-класу, які підійдуть як для святкового заходу, так і для повсякденного використання, ділових зустрічей.

 

"Мрійте! Але не забувайте речі на краю світу. Не залишайте шарфи на зірках". Сергій Губерначук, актор

Реалізований сучасний чоловік завжди прагне виглядати стильно і привабливо. Це свідчить про статус представника сильної статі, його успішність і смак. Такий модний аксесуар, як чоловічий шарф, допоможе зробити потрібний акцент, надавши образу вишуканий ошатний або елегантний діловий вигляд.

У чоловічому гардеробі шарф виконує кілька функцій. В першу чергу - практичність. Кожна модель повинна захищати від вітру в холодну пору року. При цьому, аксесуар повинен допомагати підкреслювати ваші достоїнства і привертати увагу. В Rose Тailor ви можете купити брендовий чоловічий шарф, який органічно доповнить обраний вами образ: повсякденний або святковий.

Як правильно підібрати шарф

Для вибору моделі важливу роль відіграє стиль. Шарф – це додатковий елемент образу. Він повинен гармонійно поєднуватися з верхнім одягом і взуттям. Правильність вибору багато в чому залежить від того, якому саме кольору моделі Ви віддасте перевагу. Зверніть увагу, що шарф добре видно, адже він в'яжеться поверх одягу. Від вдало вибраного аксесуару буде залежати, як сприйматимуть Ваше обличчя оточуючі. Є відтінки, які роблять вигляд більш молодим. Інші ж роблять людину старше.

Значення зовнішнього вигляду шарфа складно переоцінити, але його також має бути зручно носити. У цьому випадку багато залежить від матеріалу, з якого виготовлений аксесуар. Стилісти Rose Тailor підберуть для вас найкращий варіант, щоб Ви змогли придбати гарний і якісний чоловічий шарф, який підходить саме Вам.

"Ми ніколи не повинні плутати елегантність зі снобізмом". Ів Сен Лоран

Як носити чоловічий шарф?

1. Чоловічий шарф можна носити просто "навипуск", не роблячи жодного обороту навколо шиї. Це старий класичний варіант носіння шарфа, наприклад, під піджак, або чоловіче осіннє пальто. Найчастіше такий стиль доречний для не дуже холодної осінньою або весняної погоди.

2. Ще один варіант: складіть шарф вдвічі, візьміть за краї і накиньте на шию. В одній руці у вас - обидва кінці шарфа, в іншій – його середина. Протягніть кінці у петлю, і трохи затягніть. Вуаля! Шарф зав'язаний.

3. Ще один цікавий спосіб зав'язування чоловічого шарфа: зробіть один або пару обертів навколо шиї, після чого верхній край шарфа протягніть через отримані витки і злегка осмикнить. Робиться легко, а виглядає стильно і нетривіально.

Історія шарфу

Цікаво, що перші згадки про цей аксесуар з'явилися 2000 років тому. Так археологи знайшли поховання часів Стародавньої Китайської цивілізації, в яких були скульптури воїнів. У кожного з них був на шиї шарф. Швидше за все, цей аксесуар вони носили не для краси. Практичний шарф служив засобом захисту від негоди: дощу, холоду, поривів вітру. 

Через декілька століть шматочки тканини, загорнуті навколо шиї, стали використовувати в якості позначення військового рангу: наближені до імператора воїни, носили шарфи з шовку, прості воїни – з бавовни. За таким же принципом, як ознака соціального статусу і авторитету, носили шарфи в Стародавньому Єгипті і Римській імперії. У 17-му столітті велику популярність серед представників вищого суспільства знайшли шовкові шарфи: їх обожнювали Бетховен, Наполеон Бонапарт, король Франції Людовик XIV.

На початку 21-го століття шарф почав тріумфальне сходження до вершин моди. Дизайнери вдихнули в цей аксесуар нового змісту: зараз шарф може бути не тільки практичним, але і виконувати роль модного аксесуара, а також коригувати образ

Social