Пошиття краватки на замовлення

Краватка

на замовлення

Краватка – останній штрих "на полотні" ексклюзивного ділового образу, і елегантність костюма може бути зведена до нуля, якщо цей аксесуар виглядає негармонійно. Тому серед послуг ательє "Роуз Тейлор" передбачений індивідуальний пошив краваток. Хочете додати в свій образ шарму і чарівності? Варто пошити у нас на замовлення краватку-метелик.

Екзклюзивна краватка

Серійне пошиття краваток не враховує особливості фігури конкретної людини. Тому навіть дуже дорога фабрична краватка може виглядати непропорційно і вибиватися із загального стилю - особливо якщо на Вас костюм і сорочка, виготовлені за індивідуальним замовленням. Цю проблему вирішує пошив краватки на замовлення:

Підбираючи фасон, кравець враховує ріст, об'єм грудей, довжину і окружність шиї, овал обличчя. Таким чином, краватка буде правильної ширини і строго до ременя.

Підбираючи тканину, беруться до уваги матеріали, з яких зшиті костюми, і Ваші індивідуальні особливості, в тому числі відтінок шкіри.

Бажаний тип вузла визначить товщину підкладки. Кравець досягне ідеальної форми, підтримувати яку не складе труднощів.

"Чоловік вартий того ж, що і його краватка"
Оноре Де Бальзак

 

Краватка – це суто особиста інтонація спілкування зі світом

Чоловік в стильній краватці вселяє довіру і повагу. Але для того, щоб правильно підкреслити Ваш імідж, потрібно знати кілька правил:

  • Однотонна підходить для всіх випадків. 
  • Діагональ – класичний варіант – створює строгий і спокійний вигляд. 
  • Фуляр –дрібний геометричний малюнок – підходить як для світських, так і для ділових офіційних заходів. 
  • Горох – елегантний, офіційний, діловий – підходить для різних ділових ситуацій. 
  • Клітка – зазвичай використовується для неофіційного і неділового формату. 
  • Краватка повинна гармоніювати з сорочкою і не бути занадто строкатою.

Саме тому найкращим рішенням буде довірити індивідуальний пошив краватки нашим фахівцям, які створять Ваш загальний образ цілісним і гармонійним.

Краватка-метелик –  можливість самовираження і свободи

Хочете додати в свій образ шарму і чарівності? Варто пошити у нас на замовлення краватку-метелик. Найчастіше її надягають на урочисті події – весілля, ювілеї та інші свята. Але також вона буде доречною на будь-якому світському заході – концерті, виставці, кінопрем'єру. У цьому випадку, на відміну від торжества, що зазвичай проходить відповідно до чорно-білого дрес-коду, метелик може бути бордового, синього, темно-зеленого і навіть чайного кольору.

В метелику Ви завжди будете виглядати вишукано і оригінально. На думку стилістів, саме цей тип краватки наділений неймовірним шармом і привабливістю для жінок. Якщо вам пропонують придбати готового метелика, відмовтеся: закріплені на шнурках бантики – це виключно дитячий варіант модного аксесуара. Справжні поцыновувачи воліють створювати свій стиль за допомогою індивідуального пошиття. В студії Rose Тailor Ви можете замовити краватку-метелика, яка буде гармоніювати з костюмом і демонструвати Вашу неординарність і стиль.

Social