Аксесуари

Аксесуари

для чоловічого костюма

Чоловічі аксесуари – це особливі знаки, по яких можна визначити статус, становище, репутацію і смак чоловіка. Тому так необхідно з обережністю і ретельністю підходити до їх вибору. Будь-яка деталь – чи то запонки, чи гудзики, чи краватка, повинні ідеально поєднуватися з гардеробом і вигідно доповнювати його.  

Дизайнери Rose Тailor допоможуть Вам підібрати елітні чоловічі аксесуари для завершення бездоганної картини вашого образу. Наші стилісти експериментують, творчо мислять, пропонують оригінальні варіанти. Ми допоможемо Вам підібрати елегантні ремені, запонки, нагрудні шовкові хустки, галстуки (краватки), метелики.  Експериментуйте разом з нами: пробуйте, міряйте, придивляйтеся, створюйте свій неперевершений стиль!

 

Аксесуари для чоловіків: дрібниці вирішують все

Чоловічі аксесуари класу люкс мають основні характеристики: елегантність, стриманість і якість. Звичайно, головний критерій підбору – ваш смак. Проте, існує кілька правил, знання яких дозволять вам виглядати бездоганно:

  • Стильний дорогий костюм і годинник – це must-have для ділового чоловіка. 
  • Коштовності на чоловіках мають якийсь посил. Тому завжди уточнюйте функцію аксесуара і з чим його носять.
  • Стиль одягу та аксесуарів повинен поєднуватися.
  • Перебір з кількістю зіграє проти вас – велика кількість аксесуарів говорить про поганий смак.
  • Якщо ви не хочете зіпсувати весь образ, не економте на прикрасах, вибирайте тільки якісні речі.

Дрібниці не грають вирішальної ролі, вони вирішують все Харві Маккей

Аксесуари в діловому стилі для чоловіків – це респектабельна лаконічність і бездоганна якість. Для створення ділового іміджу, що гарантує інтерес і довіру не тільки колег, але й потенційних партнерів, існує ряд речей, які красномовно свідчать про бездоганний смак і високий професіоналізм власника. Уміло об'єднані в чоловічому гардеробі, вони підкреслюють силу характеру і позиціонують свого володаря як серйозну успішну людину, налаштовану на розвиток бізнесу або просування по кар'єрних сходах. 

Елітні аксесуари – це усвідомлений вибір респектабельних чоловіків. Фахівці Rose Тailor досконало володіють правилами поєднання аксесуарів між собою та з одягом. Вони із задоволенням допоможуть Вам освоїти це тонке мистецтво. 

 

Атрібути успішного чоловіка

Чоловіча елегантність – це не тільки питання інтуїції. Потрібно знати деякі непорушні істини. У створенні чоловічого стилю головну роль грають не яскраві кольори і деталі, а почуття міри і доброго смаку. Якщо ви хочете купити правильні аксесуари, слід пам'ятати, що вони повинні бути не просто дорогими, а суперстильними, ультрасучасними. Саме такі надважливі атрибути успішного чоловіка є статусними. У майстерні  Rose Тailor Ви зможете придбати аксесуари світових елітних брендів, які підкреслять Вашу індивідуальність і харизму. Також можна зробити акцент на деталях, які доповнять образ і допоможуть виділитися з натовпу.

Наприклад, Ви можете придбати у нас ефектні нагрудні шовкові хустки. Деякі чоловіки не носять їх, бо вважають це манірністю. Але насправді, це стильний і ні до чого не зобов'язуючий чоловічий аксесуар. Носити його можна не тільки в кишені піджака. Хустка буде доречною з жилеткою і навіть пальто. Однак від комбінації з сорочкою краще відмовитися. За допомогою хустки можна зробити цікавий акцент в образі, посилити його і зробити завершеним.

Навіщо потрібні запонки? Безумовно, це питання стосується стилю, а точніше, бездоганного смаку. Вони для тих чоловіків, які не бояться виходити за рамки практичності і повсякденності. Запонки – це ті аксесуари, експериментувати з якими чоловік може протягом усього життя, кожен раз створюючи з їх допомогою потрібний акцент: іронічний, стильний, статусний, святковий. У нас Ви зможете придбати запонки елітних брендів для самих різних випадків: ділові переговори, урочисті прийоми, клубні вечірки. Варіантів безліч – вибір за вами.

 

Стилісти Rose Тailor вміють створювати різноманітні акценти, виходячи з того, для чого призначений костюм на замовлення. Тобто, діловий буде мати свою харизму, а клубний - зовсім іншу. А з гарно підібраними аксесуарами – запонками, ременями ручної роботи, гудзиками – одяг починає “промовляти” про красивий стиль, вишукану подачу, манери свого власника.

 

Social